Mustang Klub Polska – organizator Mustang Race, rozpoczął swoją działalność w lipcu 2008 roku jako forum dla miłośników kultowego auta. Niecałe cztery lata później zostaliśmy Najlepszym Fanklubem Motoryzacyjnym w Polsce w ramach plebiscytu organizowanego przez Auto Świat.

Zostaliśmy docenieni za zaangażowanie klubowiczów w nietypowe akcje organizowane przez Stowarzyszenie. Każdy pomysł, którego się podejmujemy realizowany jest w bardzo niecodzienny sposób. Bullit pędzący na filmie, piękny czerwony Fastback w katalogu z dzieciństwa, czy ryk najnowszego Shelby odtwarzany na YouTube… wiesz o czym mowa…! Mustang.

Na potrzeby Mustang Race zrobiliśmy klubowe filmy, o których pisały i piszą media na całym świecie. Film promujący pierwszą edycję Mustang Race, która miała miejsce w 2011 roku obejrzano już ponad pół miliona razy!!!

Mustang Race 2015 to kolejna odsłona fantastycznej imprezy z pod znaku galopującego konia. W tym roku nasza trasa prowadzi rozgrzanym szlakiem z Dolnego Śląska na Mazury. Lipcowy termin imprezy przy dźwiękach króla Rock and Rolla wspomaganego symfonią na blisko setkę wydechów na pewno przyśpieszy bicie niejednego serca. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wziąć udziału w naszej imprezie a chcielibyście zobaczyć stado 50 ognistych koni przemierzających polskie drogi, to macie okazje nadrobić zaległości. W tym roku startujemy 29 lipca z Wrocławia, dzień później pozdrawiamy Gniezno, 31 sierpnia Ostródę i w sobotę 1 sierpnia finiszujemy w Olsztynie i Lidzbarku Warmińskim.

Ikona. Marzenie dzieciństwa. Siła. Klasa. Emocje. To nie tylko samochód – to styl życia. Jeden Mustang podnosi adrenalinę, a wyobrażasz sobie stanąć wśród stada takich bestii? Ten pomruk, te detale, ta pasja! Dotknij legendy amerykańskiej motoryzacji! Niech błysk lakieru odbije się w Twoim oku, a ryk V8 na długo pozostanie w uszach!

Nie wiemy kto wygra złoty puchar i zajmie zaszczytne miejsce w annałach, ale wiemy, że droga na podium nie będzie łatwa. Jesteśmy w stanie zagwarantować trud, znój i pot w ramach zawodów, konkurencji i wyścigów. O czymś tak błahym jak uwielbienie tłumów i zalotne spojrzenia przez skromność nie wspominamy. Zerknijcie na filmy z lat poprzednich i zobaczcie jakie emocje wyzwala przelot zorganizowanej grupy 50 samochodów.