Nick: Ślimak
Załoga: 2 osobowa
2011 V6 coupe Pony PackageMoje auto to spełnienie marzeń z dzieciństwa, czarny, elegancki Mustang o jasnoszarym wnętrzu (dokładnie tak, jak lubię:) w wersji wyposażenia Pony Package.

Przód auta zdobi grill w typie California Special. Układ wydechowy (zapożyczony od wersji V8) zdobią lśniące końcówki Magnaflow o średnicy działa przeciwpancernego (bywały obiektem niewybrednych żartów, ale ja wiem że oni wszyscy po prostu zazdroszczą!).
Gdy pomyślę nieco głębiej o czasie spędzonym razem z Mustangiem (już 2 latka), zakup TEGO samochodu okazał się początkiem wspaniałej przygody motoryzacyjnej.

W trakcie spotkań z innymi zapaleńcami skupionymi wokół najpopularniejszego Pony Car’a poznaliśmy razem z Kasią całą masę świetnych ludzi. Ludzi, z którymi gdy widzimy się na parkingu, wpadamy sobie w ramiona (szczególnie gdy parking zamienia się w Parkingówę 😀 , Ludzi, z którymi schodząc ze Śnieżki o mało nie wpadliśmy w szpony wygłodniałego niedźwiedzia, Ludzi, z którymi świętowaliśmy Sylwestra w październiku, a także Wigilię w grudniu.

To właśnie Ludzie skupieni wokół TEGO konkretnego modelu spowodowali, że ta piękna przygoda trwa i, w co wierzę, trwać będzie dalej. A kolejny jej rozdział – Mustang Race 2017!! Tyle w skrócie i na gorąco 🙂
slimak

Leave a Reply